Translate

Szukaj na tym blogu

zwierzaki/ softies

Poznajcie mieszkańców Agatownikowa!
Meet the inhabitants of Agatownika!LISEK TOWARZYSZ W BOJU


Wesoły lisek, zadziorny i bardzo towarzyski. Idealny przyjaciel dla małego chłopca lub dziewczynki. Ma ściągane szorty na jedną szelkę, wełniane skarpety i apaszkę. Mięciutki ogonek swobodnie z tyłu dynda.  łapki przeszyte na guzikach, pozwalają swobodnie je podnosić do góry i opuszczać, ale wspólne wędrówki były jeszcze wygodniejsze. Ma ponad 40 cm wzrostu, w sam raz aby wędrować pod pachą. Lisek może być personalizowany. Na zamówienie mogę wyszyć imię bądź inicjały dziecka, np. lisek ze zdjęcia w serduszku ma pierwszą literę imienia właściciela
Projekt autorski!
Polecam


 


 
 MUCHOMOR KLARA I JEŻE


Muchomor ma nie regularne grochy oraz ręcznie malowane serduszko, dzięki temu jest niezwykle uroczy oraz bardzo oryginalny. Jeże, które też są zwierzem. Wypieki piękne mają, a kolcami wcale nie ranią ! ;)
 


 
 
Szczurek jest małym urwiskiem ale całkiem sympatycznym. Tak jak każdy mały chłopczyk lubi przygody i słodycze. Jego ząbki są lśniąco białe a wąsiki przyjemnie kłujące. Policzki rumiane... z takim szczurkiem łatwo się zaprzyjaźnić. Mierzy ok. 45cm wysokości.
Projekt autorski!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOTY

 
 
Koty to zabawne i zadziorne stworzenia. Mają ruchome łapki przyszywane na guziki, mogą same swobodnie siedzieć, Na buziach goszczą rumieńce, czasem mają kołnierzyk, czasem muchę a czasem szorty albo spódnice baletnice. Każdy kotek jest inny, wyjątkowy i niepowtarzalny .
Mogę również uszyć Twojego kota, jakie kolory lubisz najbardziej ? Kotki są duże, siedzące mierzą ok. 28cm, a gdy łapki się im opuści mają wysokość 40cm
Projekt AUTORSKI!
 
 


 SŁONIE
 
Słonik to zabawne zwierzę, lubi akrobacje i bardzo chciałby występować w cyrku. Elegancka mucha i korona świadczą o jego profesjonalizmie. Jest niezwykle uroczy. Słonik ma przyszyte łapki na guziki, dzięki czemu swobodnie może je podnosić do góry i opuszczać. Jego wysokość to ok 50cm.

Małe słoniki maja wielkość ok 30cm.

Ten słoń lubi cyrk, a Twój słoń co lubi?
Jeśli marzy Ci się słonik napisz do mnie a uszyję go specjalnie dla Ciebie :)

design by agatownik
                              
                                                 SMOKI WRAŻEŃ GŁODNE


 
Smok odkrywca wyrusza w Świat w poszukiwaniu przygód. Zabierz go do domu i wspólnie odkrywajcie nieznane.
Wesoły smok, wystawił zęby ale wcale nie jest zły, to tylko jego uśmiech. Smok uszyty z polaru, idealnie nadaje się na przyjaciela do spania i tarmoszenia. Żywa i wesoła kolorystyka.
Każdy Smok Odkrywca jest inny, personalizowany - Wybierz swojego!
Projekt autorski. Wym. ok  ok 40x 26 cmNIEDŹWIEDŹIE I LIS XXL
 
 
Sporych rozmiarów gagatki ;) od 80cm do kto wie ... 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Hej! Podziel się swoją opinią.
Pozdrawiam, Agata :-)