Translate

Szukaj na tym blogu

niedziela, 25 stycznia 2015

czarno - białe zabaweczki

Dzisiaj znowu przyszła pora na nadrobienie zaległości. Jakiś czas temu pojawiło się sporo nowych wzorów-projektów zabaweczek sensorycznych. Uszytych w  kolorystyce: czarny, biały, czerwony i błękit. Kolory, które mocno ze sobą kontrastują a jednocześnie intensywnie stymulują zmysły wzroku maluszka. Do tego doszyte kolorowe metki, które tak dzieci kochają oraz doczepione plastikowe kółeczka z atestem 0+ w środku dzwonią  dzwoneczki. Kostki mają pobudzać rozwój maluszka poprzez stymulację zmysłów: dotyk, słuch, wzrok. Idealna do zabawy, rzucania, turlania, memlania. Można doczepić do wózka, fotelika oraz maty edukacyjnej. Świetnie sprawdzają się jako oryginalne prezenty.

Do zdjęć pozowała mi cudna mała Amelcia :) W prawdzie nie udała nam się pogoda, bo zachmurzone niebo popsuło jakość zdjęć ale daliśmy radę :)

Pozdrowienia i uściski,
Agata


Rakieta. różnorodne faktury, mocny kontrast kolorystyczny, boki rakiety szeleszczą, w środku grzechotka, metki i gryzaczek.
 
Trójkącik. różnorodne faktury, mocny kontrast kolorystyczny, w środku grzechotka, metki i gryzaczek.


 
Mucha/ pszczółka. różnorodne faktury, mocny kontrast kolorystyczny, skrzydełka szeleszczą, w środku grzechotka, metki i gryzaczek.

 

3 komentarze:

  1. Zabawki są cudne, a modelka jest fantastyczna! No i widać, że zabawki przeszły test pozytywnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajne rzeczy tworzysz :) Serdecznie pozdrawiam i obserwację zostawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Według mnie ten blog na pewno jest bardzo dobrze prowadzony. Sam lepiej bym go nie prowadził.

    OdpowiedzUsuń

Hej! Podziel się swoją opinią.
Pozdrawiam, Agata :-)