Translate

Szukaj na tym blogu

wtorek, 16 lipca 2013

SZCZUREK PIOTRUŚ SZNUREK

Witajcie :-)
Chciałabym, Wam przedstawić nowego towarzysza wszelkiej maści zabaw i uciech mojego synka. Oto szczurek urwis, który nazywa się Piotruś Sznurek :-)
Synek zażyczył sobie w prawdzie pieska, ale mama uszyła szczurka, który jak się okazało od razu został mianowany ulubioną zabawką. Co bardzo mnie ucieszyło. Nieraz słyszałam takie opinie, że te ręcznie robione zabawki, przytulanki czy misie są przez dzieci faworyzowane i stają się ulubionymi. Zdarzyło mi się także, że dziecko z daleka upatrzyło sobie moją przytulanke i jak już do rączek chwyciło, to nie chciało z raczek jej wypuścić. Są to sytuacje dla mnie bardzo miłe i poruszające. Są to chwile, które budują we mnie poczucie, że warto wkładać w to tyle serca. I pewno właśnie dlatego, są to zabawki tak kochane. Bo mają już w sobie to ciepło osoby, która je stworzyła.
Piotruś jest brdzo podobny do mojego synka, trochę jakby urwisek, ale całkiem sympatyczny. Razem tworzą świetną parę. Szczurek ma dwa bielutkie ząbki na przedzie oraz kłujące wąsy pod noskiem. Wesoły rumieniec, który sprawia, że staje się całkiem przyjazny i krzywo pozszywany brzuszek. Jest dokładnie taki, jakim go sobie wymarzyłam! Bardzo cieszę się z efektów mojej pracy i również się z nim zaprzyjaźniłam. A synek już smacznie z nim chrapie....

Kolega na pewno dołączy do mojej załogi, wszystko wskazuje na to, że takich samych szczurków powstanie jeszcze dwóch. Ale na pewno powstaną jeszcze inne.
Sznurek w plenerze :-)

7 komentarzy:

 1. Chcesz pobawić się w łańcuszek blogowy? Zapraszam serdecznie po odbiór wyróżnienia :)
  http://www.ninumilu.pl/2013/07/wyroznienie-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest świetny. Bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj udał mi się z pewnością, może nie brzmi to fajnie, ale bardzo się z niego cieszę :)
  NinuMilu bardzo dziękuje za wyróżnienie, jest to dla mnie miła niespodzianka :D
  Pozdrawiam Was wszystkie

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny szczurek :) A łapy ma tak rozbrajające, że sama bym się do niego przytuliła :)

  OdpowiedzUsuń

Hej! Podziel się swoją opinią.
Pozdrawiam, Agata :-)