Translate

Szukaj na tym blogu

wtorek, 24 marca 2015

Najpierw była kura...

Zaczęło się od kury, kuraka dokładnie rzecz biorąc.
Ze zdjęcia mojego luźnego projektu, moja zdolna Karolin zrobiła logo AGATOWNIK. Smaczki takie jak: krzywe nóżki i serduszko, stały się widocznym i nie odłącznym elementem logo. Dodając mu tym samym oryginalności i zapęd do miłowania tego co unikatowe i ręcznie robione.

Całkowite zadowolenie z logo, trwa do dzisiaj. Dlatego przy kolejnej próbie doskonalenia swojego wizerunku jako twórcy handmade, logo pozostało bez zmian. Z pomocą przyszła wtedy zdolna Wiola z Szast i Prast i zadziałała prawdziwe cuda. Nowa wizytówa! etykiety i banerek, który wykorzystuję jako naklejki na torby. Krzywe serduszka świetnie się wpasowały tworząc tło.Kolejnym etapem było stworzenie metki, z racji tego że podoba mi się rozwiązanie Wioli poprosiłam Ewuwka  aby metka była coś w ten deseń i oto jest jak z kompletu. :)
 
 
Mój M. twierdzi, że przesadzam. Uważa to za zbędne zbędności i może ma racje. Ale ja i tak myślę, że się myli! Wg. mnie metki i etykiety są bardzo ważne w handmade! Przecież "walczymy" z masową produkcją, mówimy No NO NAME! Stawiamy na unikatowość, oryginalność i wyjątkowość. Jeżeli jesteśmy autorami projektów, tworzymy prace to musimy powiedzieć głośno: To jest moje! Za tym stoi osoba, ja. Nie robot, nie maszyna, nie pół hali produkcyjnej tylko ja :)
 
_________________________________________ 
opracowanie graficzne logo : Karolina Ź
wizytówka, etykiety, baner : Szast i Prast
metka : Ewuwka
 
 
 
 
 

3 komentarze:

 1. o! Dokładnie zgadzam się z ostatnimi słowami. Myśląc o ogarnięciu moich koszulek metki były pierwszą rzeczą jaką bym chciała zrobić. Metki/etykiety to naprawdę najlepsza rzecz dająca znać światu, że ktoś taki mały w porównaniu do całego świata tworzy cudowne rzeczy. Cały proces powstawania Twojej "marki" jest absolutnie fantastyczny.. Mi trochę jakoś tak brakuje zapędu. Jeszcze w grudniu go miałam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie to taka kropka nad i. Wszystko prezentuje się jakoś fajniej. Ja może niedługo będę miała pieczątkę ze swoim logo. Bardzo się na to cieszę.
  Twoje logo jest świetne;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wg mnie to z pozoru tylko błahe detale, które dopełniają całości i właśnie odbierają pracom element anonimowości :)
  Zaczęłam powoli sygnować moje prace :)
  uściski!

  OdpowiedzUsuń

Hej! Podziel się swoją opinią.
Pozdrawiam, Agata :-)